Opis forum
Administrator
Proszę organizatorów turnieju o umieszczenie tu wszystkich niezbędnych informacji na jego temat . Dziękuje .
Offline
Witam wszystkich!
Przedstawie tutaj o co chodzi z tym turniejem.
Wszyscy ktorzy sa chetni sa proszeni o zgloszenie sie do mnie na priv w grze do godz 20.00. O godz 21.00 zostana rozlosowane grupy nie wiem jeszcze ile grup i ilu osobowe bo zalezy to od ilosci zgloszonych uczestnikow.
W grupie odbeda sie walki kazdy z kazdym. Z kazdej grupy wyjdzie 2 zwyciezcow. I dalej pojdziemy systemem turniejowym.Wszystko zalezne jest od ilosci zgloszonych graczy.Reszte informacji uzupelnie po godz 20 jak juz bede wiedzial ilu graczy sie zglosi
Zycze wszystkim powodzenia:D
Offline
OFICJALNIE ROZLOSOWALEM GRUPY NASZEGO TURNIEJU GLADIATOROW:
Grupa1:Argo;Nathrdes;Elune
Grupa2:Emik3;Dilerek;Zaniewek
Grupa3:Amber;Bialyy;Full Control(odszedl od nas wiec zostaje walka Amber-Bialyy)
Grupa 4:Adex Mikolski;Tequiler;Cody Dylan
A wiec znamy juz 2 cwiercfinalistow:
-Amber
-Bialyy
Ale zostanie rozegrana walka miedzy Amber-Bialyy o 1 i 2 miejsce w grupie.
A teraz do reszty kazdy walczy z kazdym i wychodzi 1 i 2 gracz z kazdej grupy.Jezeli Bilans zwyciestw bedzie taki sam wtedy robimy dogrywke miedzy tymi graczami ktorzy walcza o awans.
Wszystkie wyniki wal prosimy o umieszczanie na forum pod tym postem.
Dalej bedzie 8 cwiercfinalistow i zostana rozlosowane pary.Kazda para bedzie walczyla do dwoch zyciestw miedzy soba.
Walki w grupach odbeda sie Jutro czyli w Sobote o godz. 17.00.Pamietajcie aby zapisac wyniki walk na forum inaczej taka walka nie zostanie zaliczona.
Cwiercfinaly odbeda sie w Sobote o godz.17.00
Natomiast polfinaly i finaly odbeda sie w sobote o godz 19.00.
Jezeli cos nie jest jasne pisac pod tym postem wyjasnie wszystkie niezrozumiale kwestie
Pary Cwiercfinalowe beda wygladaly nastempujaco
Zwyciezca grupy 1-Osoba ktora zajela 2 miejsce w grupie 2
Zwyciezca grupy 2-Osoba ktora zajela 2 miejsce w grupie 1
Zwyciezca grupy 3-Osoba ktora zajela 2 miejsce w grupie 4
Zwyciezca grupy 4-Osoba ktora zajela 2 miejsce w grupie 3
A I CO NAJWAZNIEJSZE ZWYCIEZCA TURNIEJU ZOSTANIE MIANOWANY NA OFICERA
WYNIKI:
Wyniki walki w 2 Grupie
Dilerek zwycieza z Emik3
Zaniewek zwycieza z Emik3
Dilerek zwycieza z Zaniewek
A wiec 1 mijesce w grupie 2: Dilerek
2 miejsce w grupie 2 :Zaniewek
Emik3 odpada z turnieju
Wyniki walki w 1 Grupie
Argo zwyciezyl z Elune
Nathrdes zwyciezyl z Elune
Nathrdes zwyciezyl z Argo
1 miejsce Nathrdes
2 miejsce Argo
Zegnamy sie z Elune
Wyniki w 3 grupie
Bialy zwycieza z Amber
Bialyy miejsce 1
Amber miejsce 2
Wyniki w 4 grupie
Cody Dyla zwycieza z Tequiler
Adex mikulski zwycieza z tequiler
adex zwycieza z Cody
adex 1 miejsce
cody 2 miejsce
Pary cwiercfinalowe:
Nathrdes-Zaniewek(1raz atakuje Nath drugi raz atakuje zaniewek) 2:0 I to Nath awansuje
Argo-Dilerek(1 raz atakuje Dilerek pozniej Argo) 0:2 dla Dilerka i to on awansuje do polfinalu:(
Bialyy-Cody(1 raz atakuje bialyy pozniej cody)2:0 dla Bilego i to awansuje
Amber-Adex(1raz atakuje adex pozniej Amber)0:2 dla Adexa i to on awansuje
Walki do 2 zwyciestw w razie remisu jest dogrywka i atakuje mniejszy level.Walki rozpoczynamy o godz 17.00
Półfinały :
Nathrdes-Adex Mikulski 2:0 Nathrdes jest naszym pierwszym finalista Gratuluje:D
Bialyy-Dilerek 1:2 Drugim finalista jest Dilerek Gratuluje:D
Finał :
Nathrdes-Dilerek Tu juz 1 walka kto wygra zwycieza 1 TURNIEJ GILDI ALBION
Pierwszym zwyciezca pierwszego turnieju Gildi Albion Jest
NATHRDES
GRATULUJEMY!!
Ostatnio edytowany przez Argo (2011-11-05 20:07:34)
Offline
Turniej !
FINAŁ !!
W finale walczy Nathrdes Vs Dilerek
Uwaga ! Uwaga ! Niezwykłym szczęściem wygrywa Nathrdes !
+ Dodatkowa informacja . Mamy nowego oficera o nicku Argo . Gratuluję
Ostatnio edytowany przez Nathrdes (2011-11-05 20:14:37)
Offline